Oslavy otevření Apolla

Vážení hráči.

Apollo uzřel světlo WoW privátních serverů 24. 4. 2019 po sloučení našich dvou projektů Artemis a Hades. Situace hráčů z obou realmů se značně zlepšila, hlavní města Stormwind a Orgrimmar plná, aukce nacpané zbožím, prakticky instantní logování BG, aren a DF. Tohle si zaslouží menší oslavu!
Od 1. 5. 2019 spustíme event, který bude trvat 14 dnů. Během tohoto eventu budou zvýšeny zisky zkušeností a to rovnou trojnásobně! Jestli jste někdy přemýšleli nad hraním Cataclysmu, ale nikdy vás nebavila cesta k maximálnímu levelu 85, teď je vaše chvíle! Žádný pravý fanoušek Cataclysm datadisku by si neměl nechat ujít příležitost zahrát si na největším a nejlepším projektu poskytujícím tento datadisk!

Mnozí z vás si chválili expení v Battlegroundech při spuštění Hadesu. Díky aktuálnímu vysokému množství aktivních hráčů si toto můžete s největší pravděpodobností znovu vyzkoušet!

Pokud si chcete cestu při získávání zkušeností a zvyšování levelu vaší postavy náležitě užít, vyzkoušet maximum questů či prostě expit bez bonusu, můžete si pomocí příkazu „.mod xp 1“ vrátit tuto hodnotu na původní. Nezapomeňte však, že tento krok musíte opakovat při každém přihlášení do hry!

A nezapomeňte také na naše komunikační kanály, hlavně Discord nyní poskytuje cz/sk hráčům daleko větší komfort a podporu. Navšívit nás můžete na https://discord.gg/jdzXZ4A .

Těšíme se na setkání s vámi všemi v Azerothu!

Apollo tým